Оригінальні побажання в дорогу у прозі, до сліз

Ми підібрали колекцію сучасних побажань в дорогу до сліз, Вам залишилося тільки вибрати, що краще за все відображає ваші почуття.

Нехай на твоєму шляху не буде крутих віражів, а густий туман обійде твій маршрут стороною!

Бажаю щасливої ​​дороги! Нехай благополучної буде твоя дорога, нехай успішним буде цей маршрут, нехай душа твоя буде спокійна протягом всієї поїздки, а серце нехай радіє і насолоджується кожним чудовим миттю цієї подорожі.

Мила, гарного тобі польоту. Менше струсів і повітряних ям вашому літаку. В небесах тебе охороняє твій ангел, а на землі я. Тому ти в надійних руках! До зустрічі!

Пряма у тебе буде дорога, або крива – не має значення … головне, нехай приведе тебе додому!

Спокою тобі за кермом!

У добру путь, бажаю від душі! Будь-яка дорога легка для того, хто бачить мету і прагнути до неї! Щасливої ​​дороги і попутного вітру, щоб не вставало в турі добре!

Рушай, захопивши з собою позитивний настрій і славну бадьорість. Нехай в дорозі тебе супроводжує добрий ангел, який зробить її легкою і приємною. Нехай всі обставини складаються благополучно, а в кінці подорожі очікують чудові враження!

Попутного вітру!

Всім серцем я бажаю тобі щасливої ​​дороги. Нехай дорога буде благополучною, нехай це подорож анітрохи не позбавить тебе сил, нехай тебе супроводжує удача і відмінний настрій, нехай супроводжує чудова погода і приємне спілкування з людьми.

В цей час відправлення в дорогу бажаємо Вам від душі легкої дороги без перешкоди, якнайшвидшого благополучного прибуття до місця призначення, приємних вражень від подорожі.

Нехай ніщо не змусить тебе ризикувати.

Приємних миттєвостей за кермом!

Удачі, і – в добру путь!

Нехай тобі вдасться дістатися до мети нічим не жертвуючи.

Безхмарного неба і не спала інтуїції.

Нехай все перехрестя ведуть тільки до добра, багатства і процвітання.

Бажаю швидко і без проблем дістатися тобі до кінцевої зупинки майбутнього маршруту і нехай повернення буде швидким!

Нехай удача їде з тобою на сусідньому сидінні, а ясне сонечко вказує шлях!

Бажаємо Вам легкої дороги, відсутність перешкод на шляху, чудових попутників і якнайшвидшого повернення туди, де Вас чекають і люблять.

Нехай дорога буде – рівною, а місце для відпочинку – сухим!

Побажання в дорогу у прозі

Побажання в дорогу українською мовою