Гарні компліменти чоловіку своїми словами, до сліз

Ми підібрали колекцію щирих компліментів чоловіку своїми словами, у прозі, Вам залишилося тільки вибрати, що краще за все відображає ваші почуття.

Тільки з тобою у мене з’являються крила за спиною.

Це дійсно твій колір (вставте потрібний колір) Тобі потрібно носити його частіше.

Хлопці не люблять компліменти, тому я і не буду тебе хвалити, а просто скажу, який ти насправді. Ти – сміливий і цілеспрямований, безстрашний і наполегливий, розумний і розважливий, красивий і чарівний, цікавий і різносторонній, щирий і добрий, сильний і хоробрий – справжній чоловік, справжній приклад героя сучасності.

Я хочу, щоб наші діти були схожі на тебе. Ти будеш кращим батьком.

Ти вгадуєш всі мої бажання, немов чарівник.

Твоя мудрість і раціональність мене просто підкорила!

Не дивитися на вас можливо, а припинити думати про вас – немає. Ваша неймовірна красивість і зухвала мужність не бажають залишати мої думки …

У тебе красиві чоловічі риси обличчя.

Найбільше покарання для мене – провести залишок життя без можливості бачити красу твоїх очей і відчувати жар твоїх поцілунків.

Мені не потрібне сонце на небі або веселка після дощу, щоб побачити цей світ прекрасним. Мені досить того, що поруч є такий чоловік,як ти.

Ти по-справжньому красивий і я змогла це побачити!

Ти – найкрасивіший і ніжний чоловік на всьому білому світі. Ти – моя половинка, яка нарешті знайшлася і без якої я тепер не зможу дихати, говорити і жити. Я пам’ятаю твої пристрасні обійми, твій радісний сміх і твої прекрасні очі – без усього цього я просто не зможу тепер жити.

У тебе просто неймовірна харизма.

Для тебе є щось неможливе, чого не зможеш зробити? Твої руки золоті.

Ти такий романтичний, ніби згорає свіча під повільну мелодію.

Одна думка про те, що ти скоро повернешся, змушує мене рухатися далі!

Швидше б взяти тебе за руку і почути твій голос.

Я дуже вдячна вам за допомогу. Ви зробили велику і гідне похвали справу. Спасибі вам! Ви дивовижно справляєтеся зі своєю роботою і ваша допомога для мене безцінна.

Як виходить, що ти завжди чудово виглядаєш в якій би одязі ти не був?

Коли ти дивишся на мене так – я відчуваю, як усередині все розквітає. Я починаю відчувати себе справжньою жінкою поруч з тобою.

Зробити комплімент чоловіку

Зробити комплімент чоловіку у прозі

Кращий – це не про тебе. Ідеальний! Ось відповідне слово.